TianDE KRÁSA A ZDRAVÍ Z TIBETU


Tiande bylinné výrobky patří do skupiny kosmeceutiky


Jsou vyráběny na základě postupů Tradiční čínské medicíny,Tibetské medicíny a Altajského léčitelství.
Díky spojení nejmodernějších technologií a znalostí východní medicíny s originálními tibetskými,čínskými a altajskými recepturami produktů,přináší jedinečný efekt: působení se u většiny produktů projeví rychle, takže během několika minut je vidět opravdový účinek.
Vysokou kvalitu výrobků potvrzuje mezinárodní certifikát   ISO 9001 - 2000
Produkty obsahují látky příznivé nejen pro pokožku,ale pro celý organizmus! Každý výrobek má ve svém složení vzácné přírodní ingredience jako výtažky z léčivých rostlin (ženšen,  zázvor,lotos ...),éterické oleje ( z ylang-ylangu ,jasmínu , rozmarýnu , mandlí ... ),unikátní složky živočišného původu ( ovčí placenta , hadí tuk , žraločí chrupavka , kolagen , mucin ...), minerály ( perly , zlato , stříbro , křemík ...)


MEZINÁRODNÍ OCENĚNÍ VÝROBKŮ


Mzinárodní ekologické hnutí Terra Viva potvrdilo vysokou kvalitu produktů řady Ekosféra.Je to důkaz veřejného uznání značky TianDe, potvrzení toho, že základem její strategie je touha zlepšit životy a zdraví lidí tím, že vyrábí ekologicky čisté,bezpečné výrobky.
Na těchto stránkách nenajdete produkty TianDe. Informace o produktech Vám ráda sdělím osobně, telefonicky nebo mailem.

 

Doporučuji odkazy:
www.tiandeservis.cz - produkty TianDe

www.cafemanuela.cz - odkaz na stránky kavárny Manuela v Ivančicích, kde se nabízí výborná kostarická káva, pořádají se kurzy a semináře zaměřené na ozdravení těla a duše.

www.terapiepankova.cz - terapie pro duši, tělo a mysl, Brno.Velmi efektivní pomoc za využití alternativních technik.