Ludmila Perglová, majitelka studia, kosmetička a vizážistka

lida

Jmenuji se Ludmila Perglová, jsem majitelkou, kosmetičkou a vizážistkou Studia Daniela. Nabízím profesionální kosmetické služby s použitím značkové kosmetiky. V nabídce jsou všechny obvyklé kosmetické služby. Preferuji individuální přístup ke každé zákaznici a poskytuji komplexní péči.

Nabízím ošetření profesionální přírodní kosmetikou TianDe, laserové ošetření za použití gelu LASOCARE.

Veškerý sortiment těchto značek je možné zakoupit v mém salonu i pro domácí péči.

Zabývám se mimo jiné i zdravou výživou a doplňky stravy, které mohou pomoci při řešení problémů s pletí, vyvolané právě třeba nedostatkem vitamínů a minerálů. 

Další prioritou mojí práce je naučit Vás jak se starat o pleť každý den. Nabízím bezplatné poradenství. Ráda Vám poradím, nalíčím na jakoukoliv příležitost, naučím pečovat o pleť, líčit se.

Pro uvolnění a relaxaci doporučuji klientkám masáž obličeje a dekoltu, která je součástí kosmetického ošetření, ale lze ji provádět i samostatně.

Spolupracuji s kadeřníkem Radkem Nekužou ze salonu OSKAR v Brně a fotografkou Monikou Vejvodovou ze Zbýšova.  V tomto týmu vznikají skvělé proměny, tabla pro maturanty, focení rodinných fotografií. Samozřejmostí je líčení a úprava účesu na plesy a sváteční příležitosti. Samostatnou kapitolu mojí práce tvoří příprava na svatby. Preferuji komplexní poskytnutí služeb na jednom místě, proto ve spolupráci s týmem zajistíme - nejen pro nevěstu, líčení, účes a nafocení profesionálních fotografií jako krásnou vzpomínku jedinečného dne.